Zimní soustředění Prachatice 2017

Den první

Po ranní pečlivé přípravě a kontrole všeho potřebného je to tu. Sešli jsme se všichni před tréninkovým centrem na Strahově, kde začalo další báječné soustředění. Vše se seběhlo velice rychle. Tašky létaly vzduchem, rodiče plakali smutkem či radostí, že týden neuvidí své ratolesti a my vyrazili směr Prachatice. Po příjezdu nás uvítal výtečný oběd a po pauze na slehnutí jsme mohli absolvovat první trénink. Po tréninku jsme zase o něco šikovnější a tak mohla přijít na řadu večeře a úklid zaneřáděných pokojíků. Ve volné chvíli jsme si vytvořili jmenovky na dveře , zahráli spoustu zábavných her, které jsme si přivezli z domova a v závěru dne se vydali na sladkou tečku dne v podobě druhé večeře. Po té se přesouváme do pokojíků a dokončujeme přípravy na dobrou noc.
Fotky k dnešnímu dni naleznete na www.sparta2009.rajce.idnes.cz 
 

Den druhý

Protože jsme nemohli dospat, a moc se těšili na další trénink, budili jsme se již v brzkých ranních hodinách. Pokyn trenérů však zněl jasně. Žádný pohyb před budíčkem! A tak jsme museli vydržet až do vstupu trenérů ve svých pokojích. Poté byl společný přesun na vydatnou snídani a příprava na druhý trénink. Protože jsme dobře pracovali, mohli jsme zas společně vyrazit na výtečný oběd v podobě kuřecích kousků s rýží a zeleninou. Stejně jako včera následovala poobědní pauza a odpolední trénink. Opět lehký úklid a už tu byla večeře. Po té si pro nás trenérské kvarteto připravilo speciální hru v podobě orientačního běhu, kde jsme jako výhru dostali obálku s tajemstvím. Po rozbalení jsme zjistili, že je to skládačka. Její složení nebylo jednoduché, ale statečně jsme se s tím poprali a po urputném boji obrázek složili. Za výkon nám byla udělena sladká odměna. Následovat bude druhá večeře a příprava na spánek. Při tom už zas přemýšlíme, co nám asi přichystá další den.
Obrázky z druhého dne opět naleznete na www.sparta2009.rajce.idnes.cz

Den třetí

Pomalu se z toho stává denní rutina. Ráno opět vstávačka před trenérama, ale stejně musíme počkat, až si pro nás přijdou. Po příchodu trénérů opět přichází na program snídaně, dopolední trénink, oběd, naše chvilka zlobení před tím než o polední pauze nakonec stejně usneme. Po probuzení pak následuje odpolední trénink, kde si vyzkoušíme vše, co jsme se za předešlé dny na soustředění naučili. Návrat na hotel a úplně znavení se těšíme na večeři. Před tou se ještě podíváme na nějaká videa a konečně přichází dlabanec v podobě výpečků s bramborem a špenátem který byl zelený jako naše hřiště na fotbal. Znavení tentokrát jídlem jsme stihli ještě pohádku, po které následovala odměna zvaná štrúdl. To už bylo hodně hodin, a tak jsme se odvalili do našich pelechů kde jsme v klidu usnuli.

Den čtvrtý

Protože jsme byli unavení z předešlých dnů, spali jsme jako koťata. Některé z nás museli probudit dokonce až trenéři a to už je co říct. Ranní hygiena, snídaně, dopolední trénink, fantastický oběd a druhý trénink? Zvykli jsme si. Poté nás však trenéři překvapili a místo večeře přišel na řadu bazén. Nafoukli jsme rukávky a kruhy, sbalili vše potřebné a vyrazili. Voda byla trochu studenější, a tak jsme museli více plavat. Línější z nás se naložili do vířivky a všichni byli spokojení. Při plavání nám vyhládlo, a proto už byl čas na večeři. Pak následoval velký los na kvalitně obsazený prachatický turnaj kde se to hvězdami jen hemžilo, ale i hvězdy si potřebují odpočinout, a tak pomalu nastal čas jít spát. Zítra naviděnou. Fotky z dnešního dne naleznete na www.sparta2009.rajce.idnes.cz